42ZOBRAZENÍ

Uspořádat úspěšnou konferenci není snadné, ale pokud se zaměříte na podstatné věci, výsledek splní očekávání vás i hostů. Chcete-li mít jistotu, že akce dopadne na výbornou a účastníci si o ní budou povídat ještě dlouho, vezměte si k srdci následující doporučení.

1. Konference by měla být v určitém duchu

Oficiální zahájení akce by mělo vypovídat o tom, v jakém duchu se ponese. Podaří-li se vám ohromit návštěvníky hned na úvod, máte napůl vyhráno. Podstatné je, aby se dozvěděli všechny důležité informace a zůstali po celou dobu maximálně soustředění. Musí pochopit širší kontext a nepochybovat o přínosu akce.

Na nic nečekejte a hned po zahájení naplánujte silnou prezentaci, která se přítomným dostane pod kůži. Měla by být autentická, relevantní a s otevřeným významem, aby si v ní každý z hostů našel to své.

2. Nabídněte účastníkům lehce stravitelnou formu

Vymyslet formu, která vyhovuje všem, je těžký úkol. Na konferenci se dostaví lidé preferující učení poslechem, diskuzí i interakcí. Program by měl proto zahrnovat různé formáty – přednášky, odborné přednášky i interaktivní diskuze s možností svobodného a otevřeného vyjadřování názorů účastníků.

3. Pronajměte si reprezentativní prostory

Vhodně zvolené konferenční prostory Praha posunou celkovou úroveň akce na vyšší úroveň. Prostředí musí odpovídat charakteru konference, být dostatečně prostorné a plně vybavené.

Pokud vás zajímá pronájem konferenčních prostor v Praze, informujte se o volných termínech v Hotelu Belvedere Praha, který disponuje menšími místnostmi i rozsáhlými sály s kapacitou až 400 osob.

Hotel Belvedere je kompletně technicky vybaven (od dataprojektoru až po tlumočnické kabiny) a zajišťuje také doprovodné cateringové služby jako coffee break, obědy a večeře formou servírovaného menu.