Nejtěžší bývá vybrat prostory pro akce, které vyžadují moderní přístup a techniku, ale zároveň i určitou honosnost, historii a glanc. Skvělým místem pro takové příležitosti jsou například nově zrekonstruované prostory pražského Slovanského domu.

Široké možnosti využití

Velký a Malý sál Slovanského domu totiž prošly v minulém roce kompletní renovací, která nejen že vrátila lesk tradiční architektuře, ale posunula tyto prostory do 21. století jako unikátní konferenční a eventovou lokaci. Velký sál s charakteristickým dvojitým točitým schodištěm na galerii, plochou 1.132 m² a kapacitou až 800 hostů přímo vybízí k pořádání galavečerů, recepcí, módních přehlídek, konferencí, školení i dalších společenských a firemních akcí. Ty jsou vzhledem k umístění v samotném centu Prahy výborně dostupné autem i hromadnou dopravou. Malý sál se hodí spíše pro komornější příležitosti, ale je stejně variabilní jako ten Velký. A jelikož ani v jednom není omezen noční klid, zábava takřka nemusí mít konce.

Velký sál s galerií

Tento unikátní prostor s charakteristickou architekturou a výjimečnou historickou atmosférou je ideálním místem pro konání galavečeří, slavnostních ceremoniálů, recepcí, koncertů, konferencí, kongresů, módních přehlídek, výstav, plesů, svateb, párty atd.

Rozměry sálu:
657 m² plocha velkého sálu
475 m² plocha galerie
314 m² foyer

Malý sál s galerií

Malý sál je vhodný pro konání společenských a vzdělávacích akcí komorního charakteru, divadelní představení, firemní školení, zasedání, valné hromady, rauty, atd. Je možné propojení prostor Velkého a Malého sálu.

Rozměry sálu:
158 m² plocha malého sálu
89 m² plocha galerie