Pro uspořádání úspěšné konference či firemní akce je ovšem potřeba navíc kvalitní zázemí a servis. Právě na pořádání firemních akcí se zaměřuje Konferenční hotel LUNA, který nabízí řadu unikátních možností, které jinde nenajdete.

Firmy s mnoha pobočkami či klienty po celé ČR vyhledávají prostředí Vysočiny pro jeho centrální polohu na mapě. Cesta do Konferenčního hotelu LUNA z Prahy netrvá ani hodinu a z Brna 75 minut. Přitom se účastníci dostanou do nádherné přírody v lesích na úpatí kopce a břehu rybníka.

Součástí hotelu LUNA je i kongresové centrum Vysočina. Jeho hlavní konferenční sál Vysočina je určen až pro 200 osob, dalších 8 sálů a salonků nabízí unikátní flexibilitu pro pořádání nejrůznějších typů akcí – i takových, které vyžadují souběžné workshopy, prezentační akce nebo výstavy.

Tím, že se konferenční hotel LUNA zaměřuje na firemní a jiné skupinové akce, poskytuje unikátní flexibilitu. Samozřejmostí je možnost „obrandování“ hotelu od jednoduchých prezentačních roll-upů až po vyvěšení firemních vlajek a zvuku firemní „hymny“ na chodbách. Pro velké akce je možné hotel i celý areál zcela uzavřít. Všechny časy (včetně noční obsluhy v restauraci) se tak můžou plně přizpůsobit potřebám Vaší akce.

Účastníci firemních akcí dnes vyžadují kvalitní techniku. Klíčovou záležitostí se stalo připojení k internetu – Konferenční hotel LUNA je celý pokrytý Wifi i pevnými datovými zásuvkami, navíc s možností navýšení rychlosti připojení pro mimořádné využití. Úspěšný průběh akcí zajišťují i  dataprojektory na stropech v řadě konferenčních místností i ozvučení s mikrofony v různých provedeních (stolní, přenosný, náhlavní) a klimatizace.

Konferenční hotel LUNA nabízí kompletní catering pro firemní akce, ať již probíhají tradičně uvnitř či třeba využívají nádherného prostředí venku. Bez problémů je i dostatek parkovacích míst na uzavíratelném parkovišti.

Doprovodný program v konferečním hotelu LUNA může využít zázemí wellness centra s krytým bazénem, saunovým světem se třemi druhy saun a whirlpoolem i venkovní kurty na volejbal či tenis. Netradiční a přitom nenáročnou zábavou je discgolfové hřiště s 9 jamkami. Cílem discgolfu je podobně jako při tradičním golfu s co nejmenším počtem hodů diskem se trefit do speciálního koše. Při discgolfu se snadno zabaví na každou jamku až cca 5 osob, což je velice výhodné pro velké skupiny. Koše i disky je možné osvítit, aby se dalo hrát i večer. Oblíbené jsou též nejrůznější druhy aktivit na rybníku jako třeba stavba vorů, závody na raftech nebo dračí lodě.

Nabízíme však ještě mnohem víc. Nejlepší bude, když se přesvědčte sami. Přijeďte se podívat. Zveme Vás na dobrou kávu! Kontaktujte nás na www.hotelluna.cz/kontakty.

PS: Pozor, nyní nabízíme mimořádná zvýhodnění a slevy pro firemní akce.